6 czerwca 2014, w Krakowie, odbyła się druga edycja Międzynarodowego Kongresu Stomatologicznego EndoTricks. Po raz kolejny wykładowcy skupili się przede wszystkim na przekazaniu uczestnikom jak największej ilości tytułowych trików.

6 czerwca 2014, w Krakowie, odbyła się druga edycja Międzynarodowego Kongresu Stomatologicznego EndoTricks. Celem Organizatorów, przy układaniu programu, było zaproponowanie takiego składu osobowego oraz zakresu tematycznego, który byłby jak najbardziej pomocny w codziennej pracy każdego praktykującego endodonty.

Po raz kolejny wykładowcy skupili się przede wszystkim na przekazaniu uczestnikom jak największej ilości tytułowych trików, i tak - prof. dr hab. n. med. Jerzy Krupiński omówił wskazówki przydatne w efektywnym leczeniu endodontycznym, dr n. med. Maciej Żarow przekazał najważniejsze triki pomocne przy efektywnej odbudowie zęba po leczeniu endodontycznym, a gość specjalny - prof. Damiano Pasqualini przybliżył najważniejsze zasady optymalizacji pomiędzy minimalnie inwazyjnym leczeniem w endodoncji, a potrzebą opracowania kanałów.
Uczestnicy wysoko ocenili stronę merytoryczną Kongresu, organizatorzy zapraszają już teraz na kolejną edycję.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.