Endodoncja w praktyce wydanie nr 2/2019
Endodoncja w praktyce wydanie nr 2/2019

Szanowni Państwo
Serdecznie witam na łamach ostatniego wydania czasopisma „Endodoncja w Praktyce”. Tytuł pojawił się na rynku w 2012 roku i przez te lata stał się podporą i źródłem wiedzy dla wielu stomatologów endodontów. Tytuł tworzyło z nami wielu wspaniałych i zasłużonych specjalistów, z którymi na pewno będziemy kontynuować współpracę przy okazji opracowywania innych periodyków wydawanych przez Elamed Media Group. Przede wszystkim pragnę podziękować mojemu poprzednikowi prof. dr. hab. n. med. Jerzemu Krupińskiemu oraz prof. dr hab. n. med. Marcie Tanasiewicz, która od początku była zaangażowana w rozwój czasopisma. Pragnę podziękować również całemu zespołowi redakcyjnemu i wszystkim, którzy przyczynili się do powstawania i rozwoju „Endodoncji w Praktyce”. Idee wypracowane podczas siedmiu lat pracy na pewno będą kontynuowane na łamach miesięcznika „TPS – Twój Przegląd Stomatologiczny”.
Aktualne wydanie otwiera praca na temat leczenia przewlekłych zapaleń tkanek okołowierzchołkowych z zastosowaniem preparatu wodorotlenkowo-wapniowego. Ponadto w numerze znajdą Państwo artykuły poruszające tematykę m.in.: zastosowania endokoron, skutecznego leczenia zębów z różnymi rodzajami zmian endo-perio czy wyboru odpowiednich uszczelniaczy.
Życzę Państwu przyjemnej lektury i do zobaczenia na łamach miesięcznika „TPS”.

NEWSY Z BRANŻY

Newsy z branży

TEMATY WYDANIA

Leczenie przewlekłych zapaleń tkanek okołowierzchołkowych z zastosowaniem preparatu wodorotlenkowo-wapniowego

Endokorona – alternatywna metoda odbudowy zębów trzonowych leczonych endodontycznie ze znaczną destrukcją korony. Endocrown – an alternative approach for restoring endodontically treated molars with large coronal destruction

Ocena cech użytkowych nanohybrydowego materiału złożonego do wypełnień iGOS Yamakin

Przewlekłe zapalenie tkanek okołowierzchołkowych – opis przypadku

Skuteczne leczenie zębów z różnymi rodzajami zmian endo-perio. Successful management of teeth with different types of endodontic-periodontal lesions

Wypełnianie kanałów korzeniowych – przegląd uszczelniaczy

Praktyczna interpretacja zasady SLOB przy użyciu projekcji skośnej w leczeniu endodontycznym

Krakdent miejscem spotkań

PIŚMIENNICTWO

Piśmiennictwo do artykułów

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij