Tegoroczny Endomeeting, który odbył się w dniach 30 marca – 2 kwietnia, okazał się dużym sukcesem, podobnie jak poprzednie edycje konferencji.

Uczestnicy zgromadzeni w Hotelu Andel’s w Łodzi podczas wykładów oraz warsztatów mieli okazję zapoznać się z różnorodną tematyką dotyczącą leczenia endodontycznego. Wśród zagranicznych prelegentów można było spotkać m.in. Christopha Zirkela, Oscara von Stettena, Bojidara Kafelova, Beatriz del Valle, Maxima Belograda, Gianluca Plotino oraz Nicola Grande. Polskę w trakcie konferencji reprezentował Krzysztof Gończowski.

Piątek i sobotę zdominowały wykłady. Poruszano tematy rozwiązywania problemów w endodoncji, obturacji kanału korzeniowego metodą wtłaczania, złamanych instrumentów, trudnych przypadków, atraumatycznych technik znieczulania miejscowego. Wykładowcy prezentowali liczne relacje zdjęciowe, omawiali wybrane przypadki ze swojej praktyki zawodowej.

Dzień przedkonferencyjny, czyli czwartek został przeznaczony na warsztaty. Uczestnicy mogli zapoznać się m.in. z nowymi materiałami wykorzystywanymi przy leczeniu endodontycznym oraz problemami i powikłaniami związanymi z takim leczeniem.

Konferencji towarzyszyła wystawa produktów. Wśród wystawców znaleźli się C Witt, Curaprox, Nevadent, Cerkamed, Orimed i oczywiście Endodoncja w praktyce.

Jako że nie samą nauką człowiek żyje, organizatorzy przygotowali atrakcje na piątkowy wieczór – w klubie Scenografia odbyła się impreza integracyjna dla uczestników, wykładowców i przedstawicieli firm.

Kolejna edycja Endomeeting już za rok.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij