Międzynarodowy Kongres Pulp Fiction Spotkanie Miłośników Endodoncji odbył się 30 listopada - 3 grudnia 2017 r.

W tym roku wśród zaproszonych wykładowców znalazły się takie autorytety jak Imad About, Gillberto Debellian, Jorge Vera, Ruben Rosas, Guilaume Jouanny, Bekir Karabucak czy Wojciech Bednarz.

29 listopada odbyło się Curriculum Edndodontyczne, czyli egzamin organizowany przez Polskie Towarzystwo Endodontyczne.

30 listopada dzień rozpoczął się od warsztatów, a zakończył Zebraniem Członków Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W piątek i sobotę uczestnicy Kongresu wzięli udział w wykładach prowadzonych przez polskich oraz zagranicznych prelegentów. Oczywiście nie mogło zabraknąć kolacji w stylu Mia & Vega z filmu "Pulp Fiction"na zakończenie Konferencji. 

Kongres zgromadził ponad 300 uczestników oraz firmy, takie jak Lasotronix, które miały okazję wystawić swoje produkty.

Mamy nadzieję, że za rok Kongres będzie równie udany.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij