W pracy przedstawiono postępowanie kliniczne pozwalające na przeprowadzenie skutecznego leczenia kanałowego zębów przedtrzonowych dolnych.

Leczenie kanałowe zębów przedtrzonowych żuchwy nie sprawia większych trudności w sytuacji jego jednokanałowej postaci. Według danych z piśmiennictwa częstość występowania jednokanałowych zębów przedtrzonowych dolnych wynosi 70-84%. System endodontyczny tej grupy zębów może jednak okazać się bardziej złożony, a leczenie kanałowe jest wtedy trudne, skomplikowane, obarczone możliwością wystąpienia powikłań (...).

Autorzy: lek. dent. Paulina Biesaga, dr n. med. Krystyna Pietrzycka, prof. dr hab. n. med. Halina Pawlicka

Cały artykuł przeczytaj tutaj.

Artykuł przeczytasz bezpłatnie dzięki opcji artykułu otwartego, czasopismo zamów na stronie dlaspecjalistow.pl.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij