Naczelna Izba Lekarska wychodząc naprzeciw lekarzom opracowała kompendium dotyczące Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM).

 

Naczelna Izba Lekarska na swojej stronie opublikowała poradnik, w jaki sposób wprowadzić i jak korzystać z Eklektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM). Znaleźć tam można m.in. najważniejsze terminy dotyczące EDM (np. termin rozpoczęcia prowadzenia dokumentacji medycznej (klasycznej) w formacie elektronicznym przez wszystkie placówki medyczne mające kontrakt z NFZ) oraz jaka jest różnica między obecnie prowadzoną klasyczną dokumentacją medyczną a EDM.

Kompendium przeznaczone jest dla lekarzy i lekarzy dentystów prowadzących praktyki lekarskie bądź podmioty lecznicze.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij