16-17 listopada odbędzie się 17. edycja Dolnośląskich Targów Stomatologicznych we Wrocławiu.

Dentamed to jedne z największych targów stomatologicznych w Polsce, które w tym roku ugoszczą 132 wystawców z Polski i zagranicy, a liczba odwiedzających przekroczy 2,5 tysiąca.

Dolnośląskie targi stomatologiczne to możliwość spotkania branżowych producentów i dystrybutorów. Tegoroczni wystawcy zaprezentują nowe oraz sprawdzone na rynku produkty branży stomatologicznej, m.in.: protetycznej, ortodontycznej, implantologicznej, farmaceutycznej, radiologicznej oraz chirurgicznej.

Dentamed to niecodzienna okazja do wzięcia udziału w programie edukacyjnym, na który złożą się dwie sesje naukowe: program 16 listopada przeznaczony będzie dla lekarzy dentystów (m.in. zastosowanie kwasu hialuronowego w gabinecie stomatologa), natomiast 17 listopada będzie dniem kursu medycznego, którym zostaną objęte higienistki i asystentki stomatologiczne (między innymi koncepcja iTOP – indyvidually Trained Oral Prophylaxis).
 
"TPS - Twój Przegląd Stomatologiczny" jest patronatem kursu medycznego nr 1 (Medycyna estetyczna w stomatologii), który rozpocznie się 16 listopada (piątek) o godzinie 10:00.

Termin: 16-17 listopada 2018 r.
Miejsce: Wielofunkcyjna Hala Sportowa AWF, Al. I. J. Paderewskiego 35 Wrocław

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij