Do kolejnej, 38. edycji największych targów stomatologicznych na świecie zostały już tylko trzy miesiące, a przygotowania trwają pełną parą.

Na Międzynarodowych Targach Stomatologicznych IDS, które odbędą się w terminie od 12 do 16 marca 2019 r., swój udział potwierdziło już więcej wystawców niż analogicznie do tego okresu w 2017 roku. Powiększenie powierzchni wystawienniczej w porównaniu do ubiegłej edycji wystawy pozwoli na powiększenie korytarzy i przejść pomiędzy stoiskami i halami, co ułatwi i usprawni przemieszczanie się po terenie targów. Po rekordowym wyniku IDS 2017 – z udziałem 2305 wystawców z 59 krajów, powierzchni wystawienniczej 163 000 m² i większej liczby 155 000 odwiedzających ze 157 krajów – organizator GFDI i Koelnmesse oczekują rekordowej edycji w 2019 roku.

Silne zainteresowanie z kraju i zagranicy pokazuje, że IDS jest preferowaną i przede wszystkim konieczną platformą biznesową dla globalnego przemysłu stomatologicznego – podkreślił Mark Stephen Pace, przewodniczący VDDI we wstępnym oświadczeniu. IDS 2019 obejmie hale: 2, 3, 4, 5, 10 i 11, co daje całkowitą powierzchnię wystawienniczą około 170 000 m².

IDS przekonuje najwyższymi ocenami wystawców i odwiedzających. Bezsporne pozycjonowanie IDS jako wiodących na świecie międzynarodowych targów dla przemysłu dentystycznego zostało potwierdzone przez wyniki niezależnych ankiet dla wystawców i odwiedzających, przeprowadzonych podczas poprzedniej edycji w 2017 roku.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij