Tylko do 15 lipca trwają zapisy na wrześniowy Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Końcowy. Po upływie tego terminu nie ma możliwości zgłoszenia się na egzamin w tym terminie.

Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Końcowy odbędzie się 7 września nr (tj. w sobotę). Osoby, które chcą wziąć w nim udział są zobowiązane założyć konto w systemie CSIOZ. Opłata rekrutacyjna wynosi 100 zł. Osoby, które chcą przystąpić do egzaminu w języku obcym muszą liczyć się z kosztem rzędu 340 zł.

Cały egzamin ma charakter testowy i składa się z 200 pytań o charakterze zamkniętym jednokrotnego wyboru. Na rozwiązanie całości egzaminowany ma 4 godziny.

UWAGA! Do egzaminu mogą przystąpić tylko lekarze (konieczne jest wykazanie posiadanych uprawnień). Nie mogą więc wziąć w nim udziału studenci.

fot. istockphoto.com

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij