Do końca sierpnia można składać wnioski w ramach funduszu stypendialnego Naczelnej Rady Lekarskiej w ramach przyjętej na początku roku uchwały w sprawie utworzenia funduszu stypendiów dla lekarzy i lekarzy dentystów w celu doskonalenia zawodowego.

Jednorazowo lekarz może otrzymać stypendium, którego wysokość będzie wynosić do 10 tys. złotych w celu sfinansowania staży, kursów lub warsztatów w Polsce, a także za granicą. Stypendia przyznawane są w celu umożliwienia lekarzom i lekarzom dentystom doskonalenia zawodowego (m.in. przez udział w stażach i warsztatach doskonalenia zawodowego).

Za prawidłowy przebieg przyznawania stypendiów Naczelnej Rady Lekarskiej odpowiada Komisja Stypendialna.

O nowym programie stypendialnym pisaliśmy tutaj.

Więcej informacji, wzory dokumentów oraz regulamin dostępne są na stronie nil.org.pl

Źródło: nil.org.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij