Do dnia 27 lipca jako mikroprzedsiębiorca należy złożyć „Oświadczenie odbiorcy końcowego” do danego przedsiębiorstwa energetycznego (każdy musi sprawdzić z kim ma podpisaną umowę).

Niezłożenie takiego wniosku w terminie będzie skutkowało wzrostem cen energii elektrycznej.

Zarówno oświadczenie, jak i wzór jego wypełnienia znajdują się w linkach poniżej. Można je złożyć osobiście w Oddziale, mailem z podpisem elektronicznym lub za pośrednictwem platformy elektronicznej e-book, np. w PGE. Wysłanie wniosku pocztą jest już niemożliwe, ponieważ decyduje data wpływu pisma do przedsiębiorstwa energetycznego, a nie data wysłania.

Link do wniosku: https://www.enea.pl/ustawa-firma/oswiadczenie-odbiorcy-koncowego.pdf

Instrukcja wypełnienia wniosku: https://www.enea.pl/ustawa-firma/wniosek-jak-wypelnic-instrukcje.pdf

fot. istockphoto.com

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij