Bezpłatny wstęp na wystawę, możliwość uczestnictwa w otwartych wykładach i zniżki na 3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej – to tylko niektóre z korzyści dla młodych lekarzy dentystów, studentów i uczniów kierunków stomatologicznych.

Bezpłatny wstęp na wystawę, możliwość uczestnictwa w otwartych wykładach i zniżki na 3. Kongres Unii Stomatologii Polskiej – to tylko niektóre z korzyści dla młodych lekarzy dentystów, studentów i uczniów kierunków stomatologicznych, którzy wybierają się do Poznania na CEDE 2019.

Czy można cieszyć się z udziału w CEDE (19-21 września) bez konieczności głębszego sięgania do portfela? To pytanie zadaje sobie z pewnością wielu młodych uczestników branży stomatologicznej, w tym młodzi i przyszli lekarze dentyści, higienistki czy asystentki. Odpowiedź jast bardzo prosta – można! Konkrety? Bardzo proszę.

  • wstęp na wystawę nie wymaga żadnych opłat (ta zasada dotyczy wszystkich uczestników), a jedynie rejestracji online na www.cede.pl lub na miejscu, w Poznaniu;
  • bezpłatna Karta Wstępu (wygenerujesz ją online lub na miejscu) umożliwia uczestnictwo w otwartych wykładach 3. Kongresu Unii Stomatologii Polskiej oraz prezentacjach w forach edukacyjnych Stomatologia 3.0 i Dental Forum;
  • opłat nie wymaga również uczestnictwo w sesji „Naukowy Zawrót Głowy – nowości w nauce”;
  • studenci, stażyści, uczniowie szkół technicznych na trzydniowe uczestnictwo w 3. Kongresie Unii Stomatologii Polskiej mają aż 60 proc. zniżkę (od ceny regularnej);
  • organiazotorzy w porozumieniu z władzami miasta Poznań zapewniają bezpłatny transport komunikacją ZTM w Poznaniu (dla uczestników wystawy i KUSP na podstawie identyfikatora).

Udział w CEDE 2019 i KUSP to nie tylko materialne oszczędności i naukowe korzyści. Biorąc udział w projekcie młodzi uczestnicy w branży mają bezpośredni wpływ na wybór laureatów internetowego plebiscytu Gwiazdy CEDE oraz szansę na cenne nagrody (vouchery do hoteli, wejściówki na prestiżowe szkolenia itp). Wartością nadrzędną wydaje się fakt udziału w wydarzeniu, które rozwija polską stomatologię, a nie jedynie jej statystuje.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij