Dr n. med. Kinga Grzech-Leśniak, prezydent Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej została wybrana do prestiżowego Dental Practice Committe Światowej Federacji Dentystycznej FDI.

To wielki sukces krajowej stomatologii i sytuacja bez precedensu, nigdy dotąd w historii Polska nie miała dwóch członków w tzw. komitetach stałych (standind comittee) FDI. Przypominijmy, że członkiem Komitetu Edukacyjnego od dwóch lat jest prof. Marzena Dominiak. Zadaniem członków Dental Practice Committe jest doradzanie FDI w kwestiach związanych z funkcjonowaniem praktyk stomatologicznych. Kindze Grzech-Leśniak sukces zapewniła znakomita prezentacja podczas tzw. przesłuchań kandydatów w ramach obrad Parlamentu FDI w San Francisco (zdjęcie poniżej) .

Dr Kinga Grzech-Leśniak, to uznany ekspert w zakresie periodontologii i stomatologii laserowej. Jest inicjatorką założenia Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej i organizatorką Kongresu PTSL. Od lat wspiera działania Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, aktywnie włączając się m.in. w realizację kampanii „Polska mówi #aaa!”.

W ramach FDI działa 5 komitetów stałych: Dental Practice Committee, Education Commitee, Membership Liaison and Support Committee, Public Health Committee, Science Committee oraz 3 tzw. specjalne: Audit Committee, Finance Committee oraz Remuneration Committee.

Życzymy kolejnych sukcesów na arenie międzynarodowej!

Źródło i fot.: www.pts.net.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij