Do 10 grudnia można składać dokumenty o dofinansowanie zakupu urządzeń informatycznych i oprogramowania.

Zgodnie z zarządzeniem prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 26 września 2019 r. w sprawie warunków udzielania i rozliczania dofinansowania zakupu urządzeń informatycznych lub oprogramowania dla świadczeniodawców dokumenty o uzyskanie dofinansowania zakupu urządzeń informatycznych lub oprogramowania można złożyć w terminie do dnia 10 grudnia 2019 r. do dyrektora właściwego Funduszu. Dofinansowanie udzielane jest do wyczerpania środków przyznanych oddziałowi Funduszu nie później niż do dnia 31 grudnia 2019 r.

Wszelkie zasady przyznawania środków na dofinansowanie zakupu urządzeń informatycznych lub oprogramowania można znaleźć w ww zarządzeniu w rozdziale 3.

Źródło: www.nfz.gov.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij